Види матеріалів КАРБІД КРЕМНІЮ
Запорізький абразивний комбінат - провідний виробник карбіду кремнію чорного (ККЧ). Базуючись на багаторічному досвіді та професійних знаннях, ми раді запропонувати широкий асортимент високоякісної продукції та відмінний сервіс.
 
Карбід кремнію чорний – це універсальний та високоефективний матеріал, який вже багато років використовується в широкому спектрі галузей промисловості. Завдяки своїм винятковим властивостям, як висока міцність, твердість і теплопровідність, карбід кремнію є популярним вибором для застосувань, що вимагають високих експлуатаційних характеристик.
 
Одне з найпоширеніших застосувань карбіду кремнію - виготовлення абразивів та ріжучих інструментів. Його виняткова твердість і зносостійкість роблять його ідеальним матеріалом для шліфування, різання та полірування.  Крім того, карбід кремнію широко використовується у виробництві напівпровідників та електронних пристроїв завдяки своїй чудовій теплопровідності та стійкості до високих температур.
 
Запорізький абразивний комбінат пропонує чорний карбід кремнію та металургійний карбід кремнію.
Матеріал:
SiC
Марка:
54C
Зернистість:
F12-F1200, P12-P2500
Марка:
53C
Зернистість:
F14-F220, P16-P180
Застосування:
Абразиви, оборона та безпека, автомобілебудування, технічна кераміка, аерокосмічна промисловість, енергетика, промисловість, електроніка
Шліфувальні матеріали з чорного карбіду кремнію використовуються:

- при обробці чавуну і кольорових металів, вуглецю, скла і кераміки, каменю, бетону, деревини, пластмас, шкіри та інших матеріалів природного і штучного походження.
- у вогнетривкій і керамічній промисловості як компонент для формувань і протипроплавних промивок, в тиглях ливарного виробництва кольорових і дорогоцінних металів, для промивних жолобів.

Чорний карбід кремнію з масовим вмістом SiC 88% min, 94% min у вигляді фракції зерен розміром 0-10 мм для використання в якості модифікатора (розкислювача) в процесі виплавки синтетичного чавуну в купольних, електродугових або індукційних печах.
«Запорізький абразивний комбінат» виробляє і реалізує абразивні матеріали з чорного карбіду кремнію марок 54С, 53С з позначками F і P. Ми пропонуємо карбід кремнію тугоплавкий у вигляді чорних макро- і мікрофракцій SiC з розміром зерна від 0 до 2 мм і карбід кремнію металургійного класу у фракції розміром 0-10 мм.
Дивись також
108004-69
КАРБІД БОРУ
Марка:
1B
Зернистість:
F80, F90-F180, F220
Марка:
2B
Зернистість:
F80, F90-F180, F220
Марка:
3B
Зернистість:
F90-F180, F240
Застосування:
Оборона та безпека, абразиви, атомна промисловість, вогнетрив
108004-69
НІТРІД БОРУ
Матеріал:
Нітрид бору
Вид:
Гексагональний
Марка:
А, В, АХ
Вид:
Графітоподібний
Марка:
ГМ, ГК, ГКХ, ГТ
Застосування:
Вогнетриви, металургія, електроніка, керамічна та хімічна промисловість
108004-69
ЕЛЕКТРОКОРУНД НОРМАЛЬНИЙ
Матеріал:
BFAО
Марка:
14А
Зернистість:
F12-F1200, P12-P2500
Марка:
13А
Зернистість:
F12-F240
Застосування:
Абразиви, вогнетриви, металургія, автомобілебудування, технічна кераміка