Останні новини
Абразивний інструмент на керамічній зв’язці отримав сертифікат якості MPA HANNOVER
Працівники ЗАК отримали високу церковну відзнаку – медалі «Хрест Свободи»

Напередодні державного свята, Дня Конституції України, відбулось урочисте вручення двом співробітникам ПрАТ «Запоріжабразив» високої церковної відзнаки – медалей «Хрест свободи».

Конкурс дитячого малюнку «Життя комбінату у 2124 році»

З нагоди 85-річчя Запорізького абразивного комбінату підприємством був організований та проведений конкурс дитячого малюнку «Життя комбінату у 2124 році». Цей захід став важливою частиною нашої стратегії підтримки розвитку дитячої творчості, особливо серед дітей співробітників підприємства.

Запорізький абразивний комбінат бере участь у щорічній конференції FEPA

З 5 по 7 червня мальовниче місто Блед приймає щорічну конференцію Федерації європейських виробників абразивів (FEPA) 2024.

ЗАК представив свою продукцію та послуги на Міжнародному промисловому форумі у Києві

Команда Запорізького абразивного комбінату провела дуже плідні три дні на найбільшій промисловій виставці України — міжнародному промисловому форумі у Києві. Ми зустріли наших давніх партнерів та дилерів, а також віднайшли нових клієнтів, у тому числі потенційних партнерів по Private label.

Команда ЗАК відвідала виставку Grindinghub 2024 у Штутгарті

З 14 по 17 травня 2024 року у місті Штутгарт відбулася виставка Grindinghub 2024, яка зібрала близько 500 експонентів та понад 11 000 відвідувачів з усього світу.

ЗАК продемонстрував можливості співпраці по Private label на INTERTOOL Kyiv-2024

Запорізький абразивний комбінат вперше за останні кілька років взяв участь у публічному заході, представивши асортимент свої продукції на виставці професійного інструменту INTERTOOL Kyiv-2024.